Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Diyaliz Teknikerliği Programı Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Duyurular
01.06.2017
..........................................................
Bütünleme Sınav Takvimi Hk.
09.03.2017
..........................................................
8 Mart Dünya Böbrek Günü Panel Sunumları
01.03.2017
..........................................................
Swot Analizi
08.02.2017
..........................................................
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ders Programı
12.01.2017
..........................................................
Yaz Stajı İle İlgili Önemli Duyuru!!
18.12.2016
..........................................................
2016-2017 Güz Dönemi Final Tarihleri
07.11.2016
..........................................................
2016-2017 Güz Dönemi Vize Tarihleri
12.10.2016
..........................................................
Revize Edilen Ders Programı
11.10.2016
..........................................................
Hasta Bakım İlkeleri Uygulama Grupları
03.10.2016
..........................................................
04.10.2016 Anatomi Dersi Hakkında
01.10.2016
..........................................................
Diyaliz Programı Öğrencilerinin Dikkatine
30.09.2016
..........................................................
Diyaliz Programı Öğrenci Kartları Hakkında Önemli
19.09.2016
..........................................................
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Programı
05.08.2016
..........................................................
Diyaliz Programımız
1
HASTA BAKIM İLKELERİ UYGULAMA GRUPLARI

HASTA BAKIM İLKELERİ UYGULAMA GRUPLARI

2016-10-11 11 Ekim 2016
HASTA BAKIM İLKELERİ UYGULAMA GRUPLARI
 
1.      GRUP  
09.40-10.10
Muhammed Aba
Gül Ay
Ruveyda Altunova
Esengül Bal
2.      GRUP  
10.20-10.50
Gizem Bıyık
Gülşah Nivan Baysöz
Ayşe Nur Bozgeyik
Fatih Mehmet Çivit
3.      GRUP  
11.00-11.30
Esra Çetin
Merve Derin
Burcu Ekinci
Mustafa Ergül
4.      GRUP 11.40-12.10 Mehmet Ertürk
Arzum Gülçiçek
Durdane Güneş
Gülsevim Kayar
5.      GRUP 13.30-14.00 Mehmet Eser
Özlem Yaren Kılınçoğlu
Kübra Kırşan
Ayşe Nur Kocamer
6.      GRUP 14.10-14.40 İbrahim Halil Kök
Sena Köçe
Şevval Beyza Kurt
Kevser Feyza Kurter
7.      GRUP 14.50-15.20 Muhammet Kızıkoğlu
Özlem Metin
Aynur Sağırlıbaş
Seda Saygılı
8.      GRUP 15.30-16.00 Burcu Seyyar
Tuba Sezen
Fatma Şentepe
Ayşe Nur Tiryaki
9.      GRUP 16.10-16.40
 
 
Serpil Ummaz
Türkan Yaşar
Zahide Yılmaz
Ayşe Beste Yıldırım
10.  GRUP 16.50-17.20 Rabia Kübra Yılmaz
Elif Aybüke Tekoğlu
Bilge Zincirci
 
 NOT: UYGULAMA DERSİNİZİN OLDUĞU GÜN STERİLİZASYON VE DEZENFEKSİYON DERSİNİZ 08.40-09.30 ARASINDA HEAS 306 KODLU DERSLİKTE YAPILACAKTIR.